Uitgeverij Lebowski, Ploumen4Women, Top Notch, Dapper & Noah's Ark presenteren, in samenwerking met Vrij Nederland & Pakhuis de Zwijger: RESIST FESTIVAL op donderdag 9 februari om 20.00 uur in Pakhuis de Zwijger in Amsterdam. Lees meer »
Arnon Grunberg is met Moedervlekken genomineerd voor de Libris Literatuur Prijs 2017. Dat maakte de jury zojuist bekend. Lees meer »
Big up voor Ivo Victoria. Vier **** in NRC Handelsblad voor zijn roman Billie & Seb: "Een hoogtepunt in het oeuvre van Victoria, en volledig geslaagd bovendien". Lees meer »
Er valt weer zoveel te mopperen op de wereld dat Willem Bosch besloot – al mopperend – iets constructiefs bij te dragen. Enkele tweetkanonnades later had hij 60.000 euro opgehaald voor #Ploumen4Women en staat er donderdag 9 februari een benefiet waar je U tegen zegt. Dat, en meer, lees je in deze Lebowski Round-Up. Amusez-vous! Lees meer »
Op zondag 26 februari gaat Erik Jan terug naar de plek waar hij zijn eerste jeugdpuistje kreeg: Alphen aan den Rijn. Hij treedt op tijdens het Festival van Mooie Woorden in theater Castellum. Kom ook! Lees meer »
Vanavond is Mick Johan te gast bij VPRO's Nooit Meer Slapen (NPO 1) en zaterdag schuift hij aan bij Spijkers met koppen (NPO 2). Dit naar aanleiding van het verschijnen van zijn debuut Totemdier Arafat. Lees meer »
Gisteren vond in Amsterdam de 215de Eenzame Uitvaart plaats. Erik Jan Harmens schreef een gedicht voor de overledene, Jan H. ( (1930-2017). Lees meer »
De komende weken kan het zomaar zijn dat je een echte (of misschien wel dé echte) Claudia de Breij spot in je boekhandel: ze start een landelijke verrassingsactie door onverwacht in winkels op te duiken en haar nieuwe boek over de Oudejaarsconference spontaan van een handtekening te voorzien. Lees meer »