Astrid Holleeder, auteur van Judas, 'leeft als opgejaagd wild', zo opende Brandpunt gister. Het programma toonde een zoektocht naar de vrouw die zichzelf een judas noemt. Wie is Astrid, volgens haar vrienden en bekenden? Lees meer »
Op het blog van Lebowski staat een exclusieve voorpublicatie van Pauwl, de nieuwe roman van Erik Jan Harmens. Lees meer »
Tijdens het Amsterdamse RESIST Festival op 9 februari kreeg Johan Fretz de zaal stil met zijn speech over radicale zachtmoedigheid. Zijn tekst lees je nu op het Lebowski Blog. Lees meer »
Oproepje: schrijf vandaag een liefdestweet (liefdesbrief in max. 140 tekens) voor je valentijn, met hashtag #sweettweet. De meest (ver)frisse(nde) inzenders maken kans op een exemplaar van Bukowski's FUCKMACHINE. Leuk om aan je lief cadeau te doen. Lees meer »
KRO NCRV's Brandpunt maakte een Profiel over Astrid Holleeder en sprak met jeugdliefde Pierre, basketbalvriendin Ilona, collega-advocaat Menno en vriend van de familie Peter R de Vries. Hoe gaat het nu met de ondergedoken Astrid? Zapp dinsdagavond om 20.25 uur naar NPO2. Lees meer »
Volle bak gisteren in Pakhuis de Zwijger in Amsterdam: het RESIST Festival, een benefiet voor het burgerinitiatief #Ploumen4Women, trok bijna 400 man. Aan het eind van de avond werd een cheque van € 65.231,68 overhandigd aan minister Ploumens gezinsplanningfonds She Decides. Lees meer »
In de geest van de katholieke kerk gingen we met de pet rond... om geld op te halen tegen een anti-abortuswet. Ook aten we zondag saté met de Indonesische gemeenschap, want Lebowski is een levensstijl. RESIST en Amusez-vous! Lees meer »
'Ik voer eigenlijk een constante strijd tegen gedefinieerd worden. Als mensen denken: nu hebben we 'm, zó is-ie, dan wil ik bewijzen dat ik dát niet ben.' Erik Jan sprak met Teun van de Keuken over zijn debuutroman Goed volk. Lees meer »