Bam! HAY, de biografie van neerlands grootste rockster, Barry Hay, komt vandaag binnen op nummer 2 in de Bestseller top 60. Lees meer »
Zondag toerde Barry Hay samen met Sander Donkers en Bridget Maasland per HAY-likopter door het land voor de promo van zijn biografie HAY. Een kleine recap. Lees meer »
Stolz! Karolien Berkvens is met haar debuut Het uur van Zimmerman een van de zes genomineerden voor de Dioraphte Literatour Prijs, dé literaire prijs voor Nederlandstalige jongerenliteratuur. Van 5 t/m 15 september kan er gestemd worden. Lees meer »
Wanneer de nacht valt over Opium op 4 en het Vondelpark brandt er nog één lampje in Vondel CS. Daar zit een schrijver voor te lezen uit eigen werk. Dinsdagavond 6 september horen we Erik Jan Harmens. Lees meer »
Jonah Falke debuteert in september met Bontebrug bij Lebowski Publishers. Het Parool interviewde hem over zijn debuutroman Lees meer »
Barry Hay vliegt de winkels in, uit en door de lucht. Wat? Zondag 4 september gaat de zanger van Golden Earring samen met biograaf Sander Donkers per helikopter het land door in de grote BARRY HAY-LICOPTERTOUR. Lees meer! Lees meer »
Het literaire seizoen is geopend! Deze maand start de Boekenparade in Amsterdam. Sarah Meuleman, Erik Jan Harmens, Frank Witzel, Karolien Berkvens en Kim van Kooten zijn erbij: bekijk het programma hier. Lees meer »
Op 1 september verschijnt HAY, de geautoriseerde biografie van Neerlands grootste rockster Barry Hay. Samen met zijn biograaf Sander Donkers schuift Barry vanavond aan tafel bij De Wereld Draait Door. Om 19.00 uur op NPO2! Lees meer »