Zoeken
Esther Goedegebuure - Vaders

Vaders

Esther Goedegebuure

Diepgaande en verrassende portretten van bekende vaders

Vaders

Esther Goedegebuure

Diepgaande en verrassende portretten van bekende vaders
Bestel nu
Omschrijving

Het vaderschap heeft zich de afgelopen decennia razendsnel ontwikkeld: vaders die zelf opgevoed zijn door een man die zich na een lange dag werken verstopte achter de krant, voelen de behoefte zich te verdiepen in het welzijn van hun kinderen en reflecteren op hun eigen rol. Ze durven fouten toe te geven, emoties te tonen en sorry te zeggen. Dat klinkt normaal, maar de focus is radicaal verschoven. In plaats van dat het om hen zelf gaat, is het geluk van de kinderen het uitgangspunt. In Vaders gaat Esther Goedegebuure in gesprek met talloze bekende vaders en deskundigen over vaderschap.

Met: Lodewijk (Esthers partner) - Kluun - Bart Chabot - Özcan Akyol - Lykele Muus - Thomas Rosenboom - Sander Schimmelpenninck - Boris van der Ham - Robert Vuijsje - Eric Corton - Michiel Vos - Edson da Graça - A.F.Th. van der Heijden - Ronald Giphart - Nathan Vos - Rick Paul van Mullingen - Tim Overdiek - Hans Dagelet

Auteur: Esther Goedegebuure
Auteur

Esther Goedegebuure studeerde geschiedenis en was in 2005 een van de oprichters van JAN Magazine, in 2011 werd ze hoofdredacteur. Onder haar leiding groeide JAN in tien jaar uit tot een van de grootste mediamerken van Nederland. Momenteel werkt ze als freelancejournalist voor diverse kranten en tijdschriften. Haar eerste boek Moeders verscheen in 2023, Vaders is haar tweede boek bij Lebowski.

Edities & Details
Paperback: Vaders - Esther Goedegebuure
ISBN: 9789048872411
Uitgave: Paperback
Status: Aangekondigd
Datum: 19-05-2026
Prijs: € 22,99
Omvang: 320 pagina's

Bestel

Digitale download: Vaders - Esther Goedegebuure
ISBN: 9789048872428
Uitgave: Digitale download
Status: Aangekondigd
Datum: 19-05-2026
Prijs: € 11,99
Omvang: 208 pagina's

Bestel

NUR: 401 - Columns en interviews THEMA: Gezinspsychologie THEMA: Sociologie: familie en relaties THEMA: Ouderschap: advies en kwesties THEMA: Onderwerpen vooral of specifiek bedoeld voor mannen en / of jongens BISAC: FAMILY & RELATIONSHIPS / Parenting / Fatherhood
Meer boeken
Robert Vuijsje - Wie zijn die mensen?
Robert Vuijsje
Willem Vissers - Samuel
Willem Vissers
Annemarie Haverkamp - Ik heb geleefd
Annemarie Haverkamp
Blijf op de hoogte

Volg onze sociale media voor het laatste nieuws: