50

50

Saskia Noort

Nieuwe verhalen van een bestsellerauteur

Chelsea Girls

Chelsea Girls

Eileen Myles

De nietsontziende memoires van 'de rockster van de moderne poëzie'. Voor fans van Chris Kraus, Patti Smith en Maggie Nelson.

Hotel Hartzeer

Hotel Hartzeer

Susan Smit

Hét boek over liefdesperikelen, van de eerste kus tot de meest recente echtscheiding

Verboden vruchten

Verboden vruchten

Heleen van Royen

Yvonne wordt veertig: hét moment om haar ingeslapen seksleven en haar overgewicht onder ogen te zien.

De Ramblers gaan uit vissen

De Ramblers gaan uit vissen

Cornelis Bastiaan Vaandrager

Pauwl

Pauwl

Erik Jan Harmens

Anna

Anna

Niccolò Ammaniti

Anna

Anna

Niccolò Ammaniti

Generatie B

Generatie B

Joost Vandecasteele

Generatie B

Generatie B

Joost Vandecasteele