De meisjes

De meisjes

Emma Cline

Californië, 1969. Een tienermeisje raakt in de ban van een groep jonge vrouwen en een meedogenloze communeleider.

Fahrenheit 451

Fahrenheit 451

Ray Bradbury

Een beangstigend actuele roman over een maatschappij waarin boeken worden verbrand

High-Rise

High-Rise

J.G. Ballard

Een bloedstollende satire op een samenleving waarin het enige doel is hogerop te komen

De wezens

De wezens

Matt Haig

Hoe kijkt iemand die voor het eerst kennismaakt met onze planeet naar onze manier van leven?

Hool

Hool

Philipp Winkler

Een indringend romandebuut over een jonge hooligan - loeispannend en meeslepend van kaft tot kaft

Waterjager

Waterjager

Chris Polanen

Een apocalyptische debuutroman over de zoektocht naar een thuis

Ach, moedertje

Ach, moedertje

Hugo Borst

Vervolg op de bestseller Ma, bijna 100.000 exemplaren verkocht

De dikke alg

De dikke alg

Peter Mooij

Waarom algen de wereld gaan redden

Zama

Zama

Antonio di Benedetto

De Argentijnse Stoner

Raymann zoekt raad

Raymann zoekt raad

Jörgen Raymann

Levenslessen van een rasoptimist

VOS

VOS

Leon Verdonschot

Geautoriseerde biografie van de grootste rockster van Vlaanderen

Bella

Bella

Joost Vandecasteele

50

50

Saskia Noort

Nieuwe verhalen van een bestsellerauteur

Chelsea Girls

Chelsea Girls

Eileen Myles

De nietsontziende memoires van 'de rockster van de moderne poëzie'. Voor fans van Chris Kraus, Patti Smith en Maggie Nelson.

Hotel Hartzeer

Hotel Hartzeer

Susan Smit

Hét boek over liefdesperikelen, van de eerste kus tot de meest recente echtscheiding

Verboden vruchten

Verboden vruchten

Heleen van Royen

Yvonne wordt veertig: hét moment om haar ingeslapen seksleven en haar overgewicht onder ogen te zien.

De Ramblers gaan uit vissen

De Ramblers gaan uit vissen

Cornelis Bastiaan Vaandrager